Představení XITE

XITE je serverová aplikační platforma se schopností dynamického sestavování úseků zdrojového kódu ve standardním C. XITE se vyznačuje jednoduchostí implementování, jednoduchostí integrování a extrémně vysokým výkonem výsledných on-line aplikací.

Vlastnosti XITE

  • implementace on-line služeb v C
  • dynamické sestavování symbolů
  • nativní podpora WebSocket
  • nativní podpora UTF-8
  • kompatibilita s pre-XITE knihovnami
  • přepisování paměti s citlivými údaji
  • výkonné monolitické řazení vstupu / výstupu

Protokoly a standardy v XITE

Dynamické sestavování v XITE

Pro standardní on-line aplikace umožňuje XITE použít kompilátor a linker jiného výrobce (např. GCC). Pro on-line aplikace s extrémními produkčními nároky používá XITE vlastní vestavěný kompilátor a linker, jejichž provoz i výsledné aplikace pracují nezávisle na souborovém systému.

Implementování v XITE

Implementování aplikací v XITE nevyžaduje žádné specifické studium, postačuje znalost standardního jazyka C. Zápis zdrojového kódu je možné jednoduše prokládat úseky v HTML, XML, NOMY, aj.

Integrování v XITE

Integrování existujících knihoven (pre-XITE) s aplikacemi v XITE je umožněna prostým přikopírováním příslušných souborů do adresáře konkrétní domény. Tímto způsobem lze okamžitě využívat on-line jakoukoliv knihovnu sestavenou nezávisle na XITE.

Výkon aplikací v XITE

Vysoký výkon aplikací implementovaných v XITE nespočívá jen v absenci interpretační složky (která je charakteristická pro jednodušší platformy), ale také ve způsobu implementace řadiče vstupu a výstupu, a v řadě dalších faktorů.

Telefónica Czech Republic, a. s.
Telefónica Czech Republic, a. s.
MEDIATEL, spol. s r. o.
MEDIATEL, spol. s r. o.
Contactel, spol. s r. o.
Contactel, spol. s r. o.
ANNONCE, a. s.
ANNONCE, a. s.